Petr Přibyl - autodoprava - O firmě

Archiv

Vážení obchodní přátelé,
rádi bychom Vás touto cestou informovali o změně, k níž dochází dne 1. Ledna 2009
. Tímto dnem přesouvá firma Petr Přibyl většinu svých činností a podnikatelských záměrů v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy (kromě spedice) na nově vzniklou společnost

 

PETR PŘIBYL s.r.o.

 

Firma je zapsána v obchodním rejstříku Krajského soudu v Ústí and Labem pod spisovou značkou C26728. Jednateli a zároveň společníky jsou Petr Přibyl a Kateřina Přibylová, kteří jednají za společnost samostatně v plném rozsahu.

I po změně právní formy společnosti budeme o své zákazníky pečovat jako doposud a rádi bychom je ujistili, že I nadále budeme garantovat spolehlivost, rychlost a kvalitu našich služeb tak, jak jsou naši zákazníci zvyklí.

Doufáme, že pro Vás budeme i nadále spolehlivým dopravcem a navážeme plynule na naši dosavadní vzájemnou spolupráci.

O původně založené firmě „Petr Přibyl - autodoprava“

Firma Petr Přibyl měla na počátku svého vzniku v roce 1994 jedno jediné vozidlo značky ŠKODA 706 s hydraulickou rukou. Ve firmě byl jediným zaměstnancem sám majitel firmy Petr Přibyl. Za necelý půlrok se firma rozrostla o další dva vozy. Nicméně i nadále byl jediným zaměstnancem firmy její majitel, jenž se střídal za volantem tahače s plachtovým návěsem nebo sklápěčky či právě vezl zboží na autě s hydraulickou rukou. To vše dělal dle potřeb svých zákazníků. Už tehdy bylo jasné, že spokojenost zákazníka patří na první místo a je základem pro vytvoření úspěšné fungující a prosperující firmy. Toto je také krédem firmy Petr Přibyl.

Dopravní firma Petr Přibyl zahájila svou činnost 1. října 1994 a i v současnosti má jediného majitele pana Petra Přibyla, který se spolu se svou manželkou Kateřinou věnuje podnikání v oblasti kamionové dopravy vnitrostátní i mezinárodní. Částečně se zabývají také spediční činností. Již několik let je firma členem Sdružení ČESMAD BOHEMIA. Oficiální sídlo firmy je ve Vrbici, v blízkosti města Roudnice nad Labem. Poloha firmy je strategická zejména kvůli vzdálenosti na kterýkoliv hraniční přechod, ať už se jedná o Cínovec, Jiříkov, Pomezí, Rozvadov, Folmavu či Náchod.

Od založení firmy v roce 1994 uběhlo pět let do doby, kdy byla firmě udělena koncesní listina na provozování MEZINÁRODNÍ autodopravy. Do té doby byla působnost 6 plachtových návěsů omezena pouze na území ČR a SR. V současné době disponuje firma několika kamiony. Po zkušenostech s tahači několika různých značek zvítězil MAN.

Proto, abychom mohli garantovat pro naše zákazníky kvalitní servis, vybíráme i naše pracovníky velice pečlivě. O tom svědčí také skutečnost, že někteří naši zaměstnanci pro firmu Petr Přibyl pracují již několik let. Všichni řidiči jsou proškoleni nejen v oblasti řízení nákladních vozidel, ale také v oblasti slušného vystupování vůči našim zákazníkům.